O NAS

Strona internetowa, na której mamy zaszczyt Państwa gościć, została zbudowana przez członków Komitetu Obrony Demokracji. Ideą powstania strony internetowej „Czy wiesz, że…?” jest przekazanie w prostej, zwięzłej formie informacji na temat poczynań rządu w różnych dziedzinach naszego życia. Chcemy uświadomić naszych czytelników o istnieniu zagrożeń, jakie bezpośrednio wypływają z populistycznych, antydemokratycznych, antyeuropejskich działań obecnie rządzących formacji. Wszystkie wiadomości będą podparte odnośnikami do właściwych stron internetowych, poszerzających wiedzę czytelnika na dany temat.

Strona, którą Państwo teraz odwiedzacie, jest częścią większego projektu o tej samej nazwie. W kolejnych tygodniach będziemy przedstawiać ważne z punktu społecznego tematy, z którymi obecnie rządzący sobie nie radzą. Przedstawianie tematu nie ograniczy się jedynie do omówienia go na tej stronie. Akcja informacyjna będzie poszerzona, a z jej przebiegu powstaną reportaże, z którymi będziecie się mogli Państwo zapoznać.

W zakładkach PLAKATY i ULOTKI znajdą Państwo materiały w formatach PDF i PNG, które nie są chronione prawami autorskimi. Można je pobierać, drukować i powielać bez naszej zgody.  Zachęcamy do ich szerokiego wykorzystywania.

Prosimy o nieumieszczanie plakatów w miejscach, w których jest to zabronione.

Mamy nadzieję, że nasz projekt stanie się dla Państwa inspiracją do działania na gruncie lokalnym.